Podlahy České Budějovice

HLEDÁTE VHODNÝ A PRAKTICKÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ? Věnujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ NA NOVOU PODLAHU nebo DÁRKOVÝ POUKAZ NA RENOVACI STÁVAJÍCÍ PODLAHY. RÁDI VÁM V TÉTO OBLASTI PORADÍME, VŠE DODÁME A NAKONEC I ZHOTOVÍME. DÁRKOVÉ POUKAZY MŮŽETE ZAKOUPIT V HODNOTÁCH OD 2.000,- DO 20.000,-KČ.
 
Podlahářství JŠ – podlahy od profi podlahářů
 
Potřebujete zhotovit podlahu do vašeho nového domu, chaty, bytu, kanceláře nebo obchůdku? Vaše stará podlaha přímo volá po změně a po podlaze nové? Pokud ano, tak to jste navštívili ty správné internetové stránky. Našli jste profesionální podlaháře z oboru - Podlahářství JŠ v Českých Budějovicích. Sídlíme v Českých Budějovicích, ale naše firma vám na zakázku zhotoví podlahu kdekoliv jinde, po celé v ČR.
 
Co pro vás uděláme?
Podle vašich představ a přání zhotovíme pokládku všech typů podlahových krytin. Položíme dřevěné a laminátové podlahy, parkety, mozaiky, prkna, PVC nebo korkové podlahy, keramické dlažby a obklady. Do vašeho domu či bytu zhotovíme dřevěné, laminátové schody nebo dřevěné obklady zdí. Všechny námi dodávané podlahové krytiny jsou elegantní, praktické a kvalitní. Svou práci provádíme kdekoliv, je třeba. V různých místnostech v bytech (pokoje, koupelny, vstupní haly), v rodinných domech, kancelářích, tělocvičnách, obchodech, prodejnách nebo průmyslových nebo sportovních halách. Na velikosti pokládaných podlah nezáleží.
 
Ručíme za kvalitu naší práce
Naše firma je zaměstnává spolehlivými pracovníky vyučené v oboru podlahář, truhlář. Díky tomu, naší profesionalitě a mnohaleté praxi vám můžeme zaručit kvalitně odvedenou, precizní práci. K naší práci dostanete veškerou technickou dokumentaci a poskytujeme také záruku. Zajistíme pro vás a vaši podlahu nejen v Českých Budějovicích kompletní servis.
 
Kompletní podlahářský servis
Vše, co si vaše podlaha žádá. Nejdříve vám poskytneme odbornou konzultaci a zaměříme podlahu. Navrhneme vám vaše možnosti, poradíme vám s výběrem nejvhodnější podlahy, vysvětlíme veškeré naše práce a také postup našich prací. Pro ty z vás, kteří nemají potřebnou peněžní hotovost, nabízíme zhotovení podlahy na splátky. Doporučíme vám nejlepší řešení vaší situace a pomůžeme s financováním. Po vyřízení všech nezbytných formalit a přípravě prací se pustíme do samotné pokládky podlahy. Nemusíte se o nic starat. Vámi vybranou podlahu a veškerý potřebný materiál s nářadím si sami dovezeme na místo pokládky.
 
Nechte si dobře poradit a nechat zhotovit novou podlahu právě naší firmou z Českých Budějovic. S našimi podlahami budete zaručeně spokojeni.
podlahy České Budějovice
 
Podlahy České Budějovice – Podlahářství JŠ